21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

KPSS 2018/4 MEMUR ATAMASI SONUCU OLUŞAN LİSANS EN DÜŞÜK PUANLAR

Sağlık Bakanlığının KPSS 2018/4 ile memur alımı sonuçları açıklandı. KPSS KPSS 2018/4 ile memur alımı sonuçları ile birlikte lisans düzeyinde en düşük ve en yüksek memur atama puanları belli oldu. İşte memur ataması taban puanlarına ilişkin tüm detaylar.

KPSS 2018/4 Memur Ataması Sonucu Oluşan Lisans En Düşük Puanlar

27 Nisan 2018 Cuma 18:25

Memur adaylarının heyecanla beklediği an geldi. Sağlık Bakanlığının KPSS 2018/4 ile memur alımı sonuçları açıklandı. ÖSYM Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada lisans düzeninde en düşük ve en yüksek puanlar da belli oldu. Peki lisans düzeyin en düşük kaç puanla memur ataması yapıldı?

ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı açıklama ile KPSS 2018/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu. KPSS 2018/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme tercihi yapan memur adayları ÖSYM'nin sonuç açıklama sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaparak sonuçlarına ulaşabileceklerdir. 

ÖSYM yayımladığı duyuru ile KPSS 2018/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme sonuçları ile birlikte oluşan en düşük ve en yüksek puanları da yayımladı. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruya göre KPSS 2018/4 memur atamasında lisans alanında en düşün memur ataması 52 KPSS puanı ile Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine yapıldı. Bu atama perfüzyonist kadrosuna gerçekleştirildi.

KPSS 2018/4 memur atamasında lisans alanında en yüksek puanla memur ataması ise Balıkesir Bandırma Devlet Hastanesi'ne diyetisyen kadrosuna yapıldı. Diyetisyen olarak atanan adayın KPSS puanı 91,76538 olarak açıklandı. KPSS 2018/4 memur ataması sonucu lisans düzeyinde oluşan en düşük ve en yüksek puanları öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.