12 Aralık 2019
  • Ankara5°C
  • İstanbul10°C
  • İzmir12°C
  • Adana13°C

KONYA'DA EBELERİN SORUNLARI TARTIŞILDI

5 Mayıs Dünya Ebeler Günü kapsamında Konya'da Ebelerin görevlerinde karşılaştıkları problemler ve ebelerin sorunları tartışıldı.

Konya'da Ebelerin Sorunları Tartışıldı

04 Mayıs 2014 Pazar 12:35

5 Mayıs Dünya Ebeler Günü kapsamında Konya'da Ebelerin görevlerinde karşılaştıkları problemler ve ebelerin sorunları tartışıldı.5 Mayıs Dünya Ebeler Günü kapsamında Konya İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda ebelerin sorunları tartışıldı. Toplantıya Konya Kamu Hastaneleri Birliği ve Konya Halk Sağlığı Müdürlüğünde bir çok birimde görev yapan birçok ebe sorunlarını tartışmak için bir araya geldi.

Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci yaptığı konuşmada Ebeliğin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu ve iki canın emanet edildiğinden bahsetti. Annelerin sağlık bir doğum yapması, ve sağlıklı doğan bir bebeğin ülke geleceği için ne kadar önemli olacağını vurguladı.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.