23 Eylül 2019
  • Ankara10°C
  • İstanbul15°C
  • İzmir21°C
  • Adana17°C

KOCAÖZ BELEDİYESİ KPSS’ SİZ ÖNLİSANS MEZUNU SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİ ALIYOR NİSAN 2019

Afyonkarahisar iline bağlı Kocaöz Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak kadro karşılığı tam zamanlı sözleşmeli kamu personeli alım ilanını yayımladı.

Kocaöz Belediyesi KPSS’ siz Önlisans Mezunu Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor Nisan 2019

30 Nisan 2019 Salı 02:08

Yapılacak olan sözleşmeli kamu personeli alımına kimler başvuru yapabilecek?

Sözleşmeli personel alımında başvuracak adayların Üniversitelerin önlisans bölümünden harita teknikerliği bölümünden mezun olmaları gerekiyor. Aynı zamanda adayların 657 sayılı devlet memurları kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması, mesleğinde en az 3 yıl deneyimli olması, 30 yaşını aşmammış olması isteniyor. Ayrıca bu ilana erkek olan ve askerliğini yapmış olanlar ve B sınıfı ehliyet belgesine sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Sözleşmeli kamu personeli alımında adaylardan istenilen belgeler neler?

Adaylar öğrenim dururur gösterir belge, yerleşim yeri belgesi, özgeçmiş, askerlik durumu, sağlık raporu ve adli sicil belgesi ile başvuru yapacaklar.

Başvurular ne zaman olacak?

Belirtilen şartları taşıyan adaylar; 14 Mayıs 2019 Salı günü saat 17.00’ye kadar Kocaöz Belediyesine şahsen başvuru yapacaklar. Posta, fax, e posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Kadro karşılığı işe alınacak sözleşmeli kamu personeli alımında ön başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat:14.00’de sözlü mülakata tabi tutulacak.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.