15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ 8 AKADEMİK PERSONEL ALIMI-BAŞVURULAR BAŞLADI MAYIS 2019

Devlet personel Başkanlığı (DPB) tarafından Kilis 7 Aralık Üniversitesi rektörlüğü bünyesine akademik personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi 8 Akademik Personel Alımı-Başvurular Başladı Mayıs 2019

30 Mayıs 2019 Perşembe 10:24

Devlet personel Başkanlığı (DPB) tarafından Kilis 7 Aralık Üniversitesi rektörlüğü bünyesine personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlandı. Yayımlanan alım ilanına kimler başvurabilecek? Kaç akademik personel alımı yapılacağı ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

Kilis 7 Aralık Üniversitesine toplamda 8 akademik personel alınacağı ilanda farklı fakültelere alım yapılacak. Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru formuna Özgeçmişlerini, 6 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgelerinin aslı veya noter onaylı suretlerini, yayın listelerini, bilimsel Çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 6 takım Dosyalarını bu bilgileri içeren CD de ekleyerek başvuru yapacaklar.

 Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, 6 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik belgelerinin aslı veya noter onaylı suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını 4 takım dosyalarını ve ekleyerek başvuru yapacaklar.

 Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların başvuru formuna, Özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgelerinin aslı veya noter onaylı suretleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve Yayınlarıyla başvurmaları gerekiyor.

Kilis 7 Aralık üniversitesi akademik personel alımına adaylar 30 Mayıs -12 Haziran 2019 tarihleri arasında başvuru yapabilecekler. Bu süre zarfında yapılmayan başvurular veya posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.