19 Ocak 2019
  • Ankara3°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir13°C
  • Adana13°C

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 10 AKADEMİK PERSONEL ALACAK

Kastamonu Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Kastamonu Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte yapılacak personel alımına ilişkin merak edilen detaylar.

Kastamonu Üniversitesi 10 Akademik Personel Alacak

12 Mayıs 2018 Cumartesi 00:04

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Kastamonu Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere profesör ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 10 akademik personel alımı yapılacaktır. Kastamonu Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Kastamonu Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Kastamonu Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.