19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

KARASU BELEDİYESİ DAİMİ 2 KAMU İŞÇİSİ ALIMI YAPACAK

Karasu Belediyesi Başkanlığı tarafından Fen İşleri Müdürlüğüne lise ve dengi okul mezunu 2 daimi işçi açıktan alınacağı duyuruldu. Kamu işçisi alım ilanı DPB’de yayımlandı.

Karasu Belediyesi Daimi 2 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

04 Mayıs 2018 Cuma 10:30

Karasu Belediye Başkanlığına 2 Daimi İşçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik Hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne 27 Nisan 2018 tarihli yazısı ile iş gücü talebi DPB’de yayımlandı.

Daimi kamu işçisi alımı talebinin 4 Mayıs 2018 ile 13 Mayıs 2018 tarihlerinde yayımlanması talep edilmiştir. Lise ve dengi okul mezunu 2 Greyder Operatörü alımı ilanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Karasu Belediyesi’nin 2 daimi işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sakarya Çalışma ve iş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, Türkiye İş Kurumu İŞKUR internet sayfasında yayımlanacak olup, isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.