15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

KAFKAS ÜNİVERSİTESİ 92 KİŞİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI YAPIYOR! NİSAN 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Kafkas Üniversitesi 92 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

Kafkas Üniversitesi 92 Kişi Akademik Personel Alımı Yapıyor! Nisan 2019

25 Nisan 2019 Perşembe 15:19

Kafkas Üniversitesine toplamda 92 akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Kafkas Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, Doçent ve Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 92 Akademik Personel alımı yapılacak.

Kafkas Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, gibi bölümlere akademik personel yerleştirmesi yapacak.

Akademik personel alımına başvurular 8 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Profesör Ve Doçent kadrosu Daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesi ile birlikte, özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınabilir Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Doçent kadrosu Daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Belleğe aktarılarak dilekçeleri ile birlikte ilanın Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Akademik yerleştirme sonuçları Kafkas Üniversitesi resmi internet sitesinde ilan edilecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.