15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

İZMİR DEMOKRASİ ÜNİVERSİTESİ 14 AKADEMİK PERSONEL ALIYOR MAYIS 2019

İzmir Demokrasi Üniversitesi akademik personel alım yapacağını ilanını yayımladı. Toplamda 14 Akademik personel alınacağı duyurulan ilanın detayları ise haberimizde yer alıyor.

İzmir Demokrasi Üniversitesi 14 Akademik Personel Alıyor Mayıs 2019

31 Mayıs 2019 Cuma 10:22

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yayımlanan ilana istinaden İzmir Demokrasi Üniversitesi 14 Akademik personel alacak. Akademik personel alımına dair tüm detaylar ise haberimizde yer alıyor.

31 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre İzmir Demokrasi Üniversitesi Akademik Personel alımına kadrolar Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi unvanı ile alınacak. Akademik Personel alımında Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adayların, başvurdukları bölüm ve Anabilim dalı ile Başlıca Araştırma Eserini belirttiği Akademik Kadrolara Ait Başvuru Formuyla başvuru yapacaklar. Ayrıca 3 (üç) adet fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini bilimsel yayınlarını, üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen bir adet dosyayı ve 6 (altı) adet CD’ yi ekleyerek Personel Daire Başkanlığına müracaat edecekler.

Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuruda bulunacak adayların, başvurdukları bölüm ve Anabilim dalını belirttiği Akademik Kadrolara Ait Başvuru Formuyla beraber başvuru yapacaklar. Aynı zamanda 4 (dört) adet fotoğrafını, nüfus cüzdan örneğini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, diğer öğrenim belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan bir adet dosyayı ve bu dosyadaki belgeleri içeren 4 (dört) adet CD’yi ekleyerek fakülte dekanlıklarına müracaat edecekler.

İzmir Demokrasi Üniversitesi Akademik Personel alımına adaylar Öğrenim belgesini yurtdışından almış olanların, Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekiyor. Adaylar sadece bir anabilim dalına müracaat edebilecekler. İzmir Demokrasi Üniversitesi Akademik personel alımına başvurmak isteyen adaylar 13 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.