19 Ağustos 2019
  • Ankara24°C
  • İstanbul26°C
  • İzmir32°C
  • Adana33°C

İNHİSAR BELEDİYESİ KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR ŞUBAT 2019

İŞKUR aracılığıyla Bilecik İnhisar Belediyesine 9 Kamu personeli ve 1 şoför alımı gerçekleştirilecek. Kamu personel alımı daimi kadroda olacak.

İnhisar Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor Şubat 2019

11 Şubat 2019 Pazartesi 09:56

Türkiye İş Kurumu tarafından 11 Şubat 2019 yani bugün yayımlana ilana göre İnhisar Belediyesi 9 kamu personeli alımı gerçekleştirecek.İşte alıma dair tüm detaylar..

Kamu personeli alımı hangi unvanlarda yapılacak? İnhisar Belediyesinde çalışmak üzere 1 Erkek Berberi, 4 beden işçisi (temizlik),1 beko loder kazıyıcı operatörü,2 kalorifer ateşçisi,1 otobüs şoförü olarak 9 kamu personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli alımında kadrolara göre istenilen belgeler neler?  Erkek kuaförü alımı için başvuruda bulunanların MEB onaylı en az 380 saatlik Kurs Bitirme Belgesi, Meslekte deneyimi olduğuna dair belge İlk Yardım Belgesi, isteniyor.

Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı için adaylardan; MEB onaylı İş makineleri Kullanımı (LODER) Kurs Bitirme Belgesi, G sınıfı sürücü belgesi, Mesleki Yeterlilik Belgesi SRC2- SRC4 belgeleri, Bu Meslekte daha önce çalışmış olduğu yerden aldığı 4 yıllık deneyim (çalışma) belgesi, Bu meslekte çalıştığını gösteren en az 4 yıllık SGK Hizmet Dökümü, İlk Yardım Belgesi isteniyor.

Kalorifer ateşçiliği unvanı için adaylardan MEB onaylı Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) Eğitimi, deneyim (en az 4 yıllık SGK Hizmet Dökümü)İlk Yardım Belgesi isteniyor.

Otobüs Kaptanı alımı için Başvuruda bulunanların D sınıfı sürücü belgesi, SRC1- SRC2-SRC3- SRC4 belgeleri, Psikoteknik Belgesi, Bu Meslekte daha önce çalışmış olduğu yerden aldığı deneyim (çalışma) belgesi, Bu meslekte çalıştığını gösteren en az 7 yıllık SGK Hizmet Dökümü, İlk Yardım Belgesi isteniyor.

İnhisar Belediyesi kamu personeli alımına adaylar 22 Şubat 2019 tarihine kadar İnhisar Belediyesi İnhisar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne başvuru yapabilecekler. Kamu Personeli alımında adaylar İnhisar Belediyesi Başkanlık Makam Odası Noter huzurunda 25 Şubat 2019 Saati: 09:30’da kuraya tabi tutulacak.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.