09 Aralık 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul7°C
  • İzmir7°C
  • Adana11°C

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI 2018 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SONUCU TERCİHLER ALINACAK

İçişleri Bakanlığı personeli 2018 yılı görevde yükselme ve unvan değişikliği sonuçları açıklandı. Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sözlü sınavını asıl listede kazanan adaylar tercih yapacaklar. Tercihler 28-30 Kasım tarihleri arasında.

İçişleri Bakanlığı 2018 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sonucu Tercihler Alınacak

27 Kasım 2018 Salı 20:19

İçişleri Bakanlığı 2018 yılı görevde yükselme ve unvan değişikliği sonuçlarının açıklanmasının ardından tercih süreci de başlıyor. Asıl listede kazanan adaylar için tercih başvuruları yarın başlıyor. Tercihler 30 Kasım’a kadar yapılabilecek.

2018 yılı görevde yükselme ve unvan değişikliği sözlü sınavını asıl olarak kazanan adaylar unvanlı kadroların dağılımını gösteren listelerde yer alan unvanlara ilişkin boş kadroların bulunduğu yerlere göre, görev yeri tercih sıralamalarını yaparak doldurdukları Tercih Formlarını Bakanlığa göndermeleri gerekiyor.

Tercih formları 28-30 Kasım 2018 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde (9.00- 18.00) Bakanlık Personel Genel Müdürlüğü Evrak Şubesine  elden teslim etmeleri veya faks yoluyla göndermeleri gerekiyor.

Tercih sayısı! İçişleri Bakanlığı personelleri tek tercih yapılabileceği gibi birden fazla tercihte de bulunulabilir.

Tercihte bulunmayan veya ilan edilerek duyurulan süre içerisinde formunu talep edilen sınav unvanının bulunduğu yere ulaştırmayan ya da tercihte bulunduğu halde başarı puan sıralamasına göre tercihlerine atanamayacak olan adayların, atama görev yerleri ilgili sınav kurullarınca belirlenecektir. Bu durumdaki adaylar herhangi bir hak talebinde bulunamayacakları belirtildi. Duyuru ve tüm listeler için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.