12 Aralık 2019
  • Ankara5°C
  • İstanbul10°C
  • İzmir12°C
  • Adana13°C

HASTANEDE NEFESLERİ KESEN YANGIN TATBİKATI

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde nefesleri kesen bir yangın tatbikatı gerçekleştirildi.

Hastanede Nefesleri Kesen Yangın Tatbikatı

25 Nisan 2014 Cuma 16:36

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde nefesleri kesen bir yangın tatbikatı gerçekleştirildi.Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yürekleri ağızlara getiren yangın tatbikatı yapıldı. Yapılan Yangın tatbikatı Sakarya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi katkılarıyla gerçekleştirildi.

Neredeyse Hastanede çalışan sağlık personellerinin ve diğer personellerin bir çoğu tatbikata katıldı. Senaryo gereği çıkan yangında içeride kalanların bir kısmı sedye ile tahliye edilirken Mahsur kalanlar şişirilen hava yastıklarına atladı.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.