15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 53 AKADEMİK PERSONEL ALIMI YAPIYOR MAYIS 2019

Hacettepe Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

Hacettepe Üniversitesi 53 Akademik Personel Alımı Yapıyor Mayıs 2019

21 Mayıs 2019 Salı 14:45

Hacettepe Üniversitesi 53 akademik personel alımı yapacak. Başvurular ne zaman? Adaylar nereye başvuracak? Akademik personel alımının tüm detayları haberimizde yer alıyor.

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesi toplam 53 akademik personel alımı yapıyor. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Profesör ve Doçent kadroları daimi statüde çalışacak.

MÜRACAATTA İSTENEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

Profesör kadroları için: Adaylar Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken; dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, nüfus cüzdan fotokopisi ve iki adet fotoğrafla birlikte 6 takım dosyayı teslim edecekler.

Doçent kadroları için: Adaylar, Personel Daire Başkanlığına müracaat ederken, dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri ve iki adet fotoğraf ve yayınlarının birer örneği ile 4 adet dosya teslim edecekler.

Doktor öğretim üyesi kadroları için Dilekçe (Yabancı dil belirtilecek), özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgesi ve 2 adet fotoğraf 4 takım dosya halinde yayınları ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekiyor. Öğretim Görevlisi kadroları için (mezun olunan veya programa öğrenci alınan alandan) ALES’ten en az 70 puan almış olma şartı yer alıyor.

SON BAŞVURU TARİHİ:

Akademik personel adayları istenilen evraklarla başvuru yapacaklar. Akademik personel alımına sın başvuru 3 Haziran 2019 tarihinde son bulacak. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.