12 Aralık 2019
  • Ankara5°C
  • İstanbul10°C
  • İzmir12°C
  • Adana13°C

HAC BAŞVURUSU YAPAN SAĞLIK PERSONELİNİN SINAV GİRİŞ YERLERİ

2014 yılı hac organizasyonunda görev almak isteyen sağlık personeli sınav yerleri belli olmuştur.

Hac Başvurusu Yapan Sağlık Personelinin Sınav Giriş Yerleri

21 Nisan 2014 Pazartesi 22:32

2014 Yılı Hac organizasyonunda sağlık ekibinde görev almak isteyen sağlık personelinin müracaatları 17-28 Mart 2014 tarihleri arasında yapıldı.

 

Usulüne ve şartlarına uygun olarakmüracaatta bulunanlar (hekimler, diş hekimleri ve eczacılar hariç), önce testsınavına tabi tutulacaklar, test sonunda puan sıralamasına göre oluşturulacakliste üzerinden ihtiyacın % 50 fazlasıkadar çağrılacak personel ile müracaatta bulunup teste katılmayan hekim, diş hekimive eczacılar mülakata alınacaktır. İhtiyaç duyulması halinde sınav komisyonuncabu oran bazı branşlarda artırılabilecektir. Test ve mülakat uygulanacakmerkezler Diyanet İşleri Başkanlığınca belirlenecektir.

 

2014 yılı hac organizasyonunda görev almak isteyen sağlık personeli sınav yerleri belli olmuştur.

 

Sınav yerinizi öğrenmek için TIKLAYINIZ.

HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.