19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

GAZİ ÜNİVERSİTESİ 39 AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞLADI

Gazi Üniversitesi tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana başvuru şartları neler? Kaç personel alımı yapılacak? İşte yapılacak personel alımına ilişkin merak edilen detaylar.

Gazi Üniversitesi 39 Akademik Personel Alımı Başladı

09 Mayıs 2018 Çarşamba 09:35

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Gazi Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 39 akademik personel alımı yapılacaktır. Gazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Gazi Üniversitesi akademik personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların; özgeçmiş, yayın listesi,  iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgesi ile birlikte ilgili birime başvuru yapmaları gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Gazi Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Gazi Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir. Akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Gazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.