22 Ekim 2019
  • Ankara20°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir26°C
  • Adana26°C

GAZETECİLER SAĞLIK BAKANI MEHMET MÜEZZİNOĞLU " TALEPLER BİTMEZ"

Gazeteciler Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu' na doktorların bir çok talebi var fakat bekletiliyor gibi bir hatırlatma yaptılar.

Gazeteciler Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu " Talepler Bitmez"

03 Nisan 2014 Perşembe 19:26

Gazeteciler Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu' na doktorların bir çok talebi var fakat bekletiliyor gibi bir hatırlatma yaptılar. Bunun üzerine ise Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu

" Talepler hiç bir zaman Bitmez, yerine getirilenler ve getirileceklerde hiç bitmez. Onlar Devamlı talep edecek,  bizde elimizden geldiğince talepleri yerine getireceğiz. Yaşamda her zaman bu şekilde devam eder. Edilen taleplerde , yerine getirilen taleplerde hiç bitmez. Önemli olan eskiye göre iyi bir noktada mıyız, geleceğe sağlıklı adım atabiliyor muyuz budur. Tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz ve sağlık personeli bundan 10 yıl öncesine göre daha iyi durumda ve haklarda" dedi.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.