17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

ETİ MADEN İŞLETMELERİ DAİMİ 5 KAMU PERSONELİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 5 daimi işçi alımı başvuruları için ilanlar Devlet Personel Başkanlığında yayımlandı. ETİ maden işletmesi personel alımı başvuru ilan metni için tıklayınız.

ETİ Maden İşletmeleri Daimi 5 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

30 Nisan 2018 Pazartesi 16:29

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor Ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne eski hükümlü 2 daimi işçi alımı ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne engelli 2, eski hükümlü 1 daimi işçi olmak üzere 5 işçi alımı açıktan yapılacaktır.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) eski hükümlü 2 daimi işçinin, (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) engelli 2 ve eski hükümlü 1 daimi işçinin alınmasına dair ilan DPB’de yayımlandı.

1 Lise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi mezunu Proses İşçisi (Eski Hükümlü), 1 Lise ve Dengi Okul Makine mezunu Proses İşçisi (Eski Hükümlü), 2 (Engelli) Lise ve Dengi Okul Lise ve Dengi Okul mezunu Proses İşçisi, 1 (Eski Hükümlü) Lise ve Dengi Okul Lise ve Dengi Okul mezunu Proses İşçisi olmak üzere 5 kamu personeli işçi alımı yapılacak.

Daimi işçi alımları için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından veya İŞKUR internet sayfasında takip edilebilir. ETİ maden işletmesi kamu işçisi personel alımı başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.