15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ YAYIMLADI! 38 AKADEMİK PERSONEL ALIYOR

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Eskişehir Teknik Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alım ilanlarının tümüne My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı! 38 Akademik Personel Alıyor

28 Mayıs 2019 Salı 11:31

Eskişehir Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim üyesi kadrolarına yerleştirmek üzere tam 38 akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

Profesör-Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi Alımı Yapılıyor.

Eskişehir Teknik Üniversitesine ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşıyanlar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecek.

Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar, Başvuru evrakları ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar ilanda belirtilen birimlere başvurmaları gerekiyor.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları programı belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, askerlik belgesi, öğrenim, 2 adet fotoğraf ile başvuracaklar.

Başvurular 11 Haziranda son bulacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesine başvuru süresi 28 Mayıs -11 Haziran 2019 tarihleri arası olup, Başvurular şahsen yapılacak. Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru evrakları geri iade edilmeyecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.