15 Temmuz 2019
  • Ankara21°C
  • İstanbul23°C
  • İzmir27°C
  • Adana28°C

ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ SYDV KPSS 60 PUAN İLE MEMUR ALIMI YAPIYOR NİSAN 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Eskişehir Seyitgazi SYDV için kamu personeli- Muhasebeci alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

Eskişehir Seyitgazi SYDV KPSS 60 Puan İle Memur Alımı Yapıyor Nisan 2019

15 Nisan 2019 Pazartesi 14:47

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılacak kamu personeli alımı ise Muhasebeci branşında olacak.

Eskişehir Seyitgazi SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; En Az 4 Yılık Lisans Eğitimini tamamlamış olan Siyasi Bilgiler ile İktisadi idari Bilimler, Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, İşletme Bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekiyor.

 2017 veya 2018 yıllarında gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında, KPSS P3 puan türünde en az 60 puana sahip olması, adayın Eskişehir Seyitgazi İlçe sınırları içinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor.

Memur olmak isteyen adaylardan Muhasebe bilgisine ve MEB onaylı sertifikasına sahip olmak muhasebe konusunda daha önce deneyimi olmak isteniyor. Adayların bilgisayar programlarını kullanım bilgisi ise sınavla belirlenecek.

 Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyetinin inceleme, araştırma, haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapması, Muhasebe Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyetinin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda mülakat komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olması gerekiyor.

Son başvuru tarihi 22 Nisan 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.