15 Temmuz 2019
  • Ankara21°C
  • İstanbul23°C
  • İzmir27°C
  • Adana28°C

EN AZ ÖNLİSANS MEZUNU 86 PERSONEL ALIMI İLANI YAYIMLANDI! KPSS ŞARTSIZ TÜBİTAK PERSONEL ALIMI

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı TÜBİTAK SAGE için araştırmacı, teknisyen alımları ile teknik ve destek personel alımları yapacak. TÜBİTAK 86 personel alımı başvuru şartları ve ilan detayları My Memur haberde.

En Az Önlisans Mezunu 86 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! KPSS Şartsız Tübitak Personel Alımı

15 Nisan 2019 Pazartesi 11:08

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Tübitak Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) bünyesinde görev yapmak üzere proje personeli (araştırmacı-teknisyen -teknik ve destek) alımı ilanı yayımlandı. Başvurular 15 Nisan ile 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında olacak. My Memur olarak tüm braşlara hangi mezuniyetlerden personel alımları yapıldığını sizler için hazırladık.

BRANŞLAR BAZINDA MEZUNİYETLERE GÖRE PERSONEL ALIMLARI

9 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

4 ARAŞTIRMACI alımı için lisans Bölümleri Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Uçak Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uzay Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makina Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim –Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

5 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği veya Metalurji Mühendisliği bölümünü bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri İmalat Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

7 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

3 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Elektrik- Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Metalürji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

3 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makina Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Nükleer Enerji Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

6 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği veya Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği veya Otomotiv Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Kimya bölümünü birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

2 ARAŞTIRMACI alımı için Lisans Bölümleri Makina Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisi bölümlerinden birini bitirmiş ya da 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılı Bahar Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olmak gerekiyor.

1 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgi Yönetimi, Elektronik Teknolojisi veya Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

3 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme veya Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

1TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Yükseköğretim kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

1 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Endüstriyel Kalıpçılık, Makine, Makina Resim ve Konstrüksiyon, Makina ve Metal Teknolojileri, Mekatronik, Metalurji, Otomotiv Teknolojisi, Üretimde Kalite Kontrol, Elektronik Teknolojisi, Elektronik Haberleşme Teknolojisi veya Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

2 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Mekatronik bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

3 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Makine bölümünü bitirmiş olmak gerekiyor.

1 TEKNİSYEN alımı için Ön LisansBölümleri Kimya veya Kimya Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

1 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgi İşlem, Bilgi Teknolojileri, Bilgi Yönetimi, Bilgi Yönetimi (İnternet), Bilgisayar, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Operatörlüğü ve Teknikerliği, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilişim ve İletişim Teknolojisi veya Bilişim-Yönetim bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

2 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Üretimde Kalite Kontrol, Kalite Kontrol, Kalite ve Ürün Yönetimi, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makina, Makina ve Metal Teknolojileri, Mekatronik veya Otomotiv Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

1 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Haberleşme veya Elektronik Haberleşme Teknolojisi bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

3 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Makine, Makine-Resim Konstrüksiyon, Mekatronik veya Makina ve Metal Teknolojileri bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

4 TEKNİSYEN alımı için Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik, Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makina, Makina Elemanları, Makina, Resim ve Konstrüksiyon, Makina ve Metal Teknolojileri veya Mekatronik bölümlerinden birini bitirmiş olmak gerekiyor.

1 TEKNİK DESTEK PERSONELİ alımı için Lisans Bölümleri Grafik Tasarımı veya Görsel İletişim Tasarımı bölümünü bitirmiş olmak gerekiyor.

Tübitak 86 personel alımı ilan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

Başvuru yapmak için tıklayınız:

www.jpg

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.