19 Ekim 2019
  • Ankara12°C
  • İstanbul16°C
  • İzmir18°C
  • Adana18°C

E-BORDRO MAYIS 2014 MAAŞINIZI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

E bordo, e-bodro, maliye bakanlığı bordo, mayıs 2014 bordro, mayıs ayı bordo, bordo açıklandımı, ebodro servisi, e-bordro, maaş öğrenme,

E-Bordro Mayıs 2014 Maaşınızı Öğrenmek için TIKLAYINIZ

14 Mayıs 2014 Çarşamba 13:33

Bildiğiniz gibi yarın 15 Mayıs 2014 Perşembe yani tüm memurların beklediği maaş günü. Memur maaşları belli oldu ve Bakanlık E- Bordroları yayınladı. Memur maaşı sorgulayabilir ve mayıs ayında başta olmak üzere geçmiş ayların maaş sorgulamasınada bakarak maaş bordrolarını görüntüleyebilirsiniz.

Maliye Bakanlığı Mahasebat Genel Müdürlüğü tarafından her ay yayınlanan e-bordro an itibariyle şuan vereceğimiz likten kontrol edebilirsiniz. Maaş Kesintileriniz, ödediğiniz vergiler, maaş tutarınız, net maaş öğrenme gibi birçok veriye e bordro servisinden kolayca erişebilirsiniz. E-Bordro servisinde tek yapmanız gereken T.C Kimlik Numarasını, Emekli sandığı sicil numarasını, memur sizil numarasını yazıp daha sonra ise hangi yıl ve hangi ayın bordrosunu istediğinizi yazarak sonra kutuda bulunan güvenlik kodunu eklemeniz ile bordro sorgulayabilirsiniz.

E-Bordro için TIKLAYINIZ

E bordo, e-bodro, maliye bakanlığı bordo, mayıs 2014 bordro, mayıs ayı bordo, bordo açıklandımı, ebodro servisi, e-bordro, maaş öğrenme, 2014 maaş sorgulama, maaş kesintileri, prim kesintileri, net maaş sorgulama

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.