19 Ekim 2019
  • Ankara12°C
  • İstanbul16°C
  • İzmir18°C
  • Adana18°C

DOKTOR VE SAĞLIK PERSONELİ HASTALARI TAMAMEN AYDINLATACAK

Sağlık Bakanlığı Hasta Haklan Yönetmeliği ile ilgili değişiklikler yaptı. Sağlık Bakanlığı tarafından baştan düzenlenen hasta hakları yönetmeliğine göre

Doktor ve Sağlık Personeli Hastaları Tamamen Aydınlatacak

09 Mayıs 2014 Cuma 10:35

Sağlık Bakanlığı Hasta Haklan Yönetmeliği ile ilgili değişiklikler yaptı. Sağlık Bakanlığı tarafından baştan düzenlenen hasta hakları yönetmeliğine göre doktorlar ile sağlık personelleri hastaları her konuda tamamen aydınlatacak. Yeni yönetmeliğe göre doktorlar ve sağlık personelleri her türlü tıbbi müdahalenin bedeli, kim tarafından, nerede, ne kadar süreyle, nasıl yapılacağı, kullanılacak ilaçların özellikleri konusunda hastalara üst düzey bilgilendirme sağlayacak. 

Personel Sağlık Tr Haber

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.