18 Ekim 2019
  • Ankara19°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana28°C

DİYARBAKIR ÇINAR SYDV MEMUR ALIYOR NİSAN 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından Diyarbakır Çınar SYDV için kamu personeli alımı (sosyal yardım ve inceleme görevlisi) yapılacağı açıklandı.

Diyarbakır Çınar SYDV Memur Alıyor Nisan 2019

26 Nisan 2019 Cuma 15:47

Diyarbakır Çınar sosyal yardım ve inceleme görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 2 Mayıs 2019 tarihi olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek?

Diyarbakır Çınar SYDV memur alımına başvurmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin sosyoloji, psikoloji, psikolojik Danışmanlık ve rehberlik ile sosyal hizmetler bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.  Aynı zamanda adayların Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, başvuracak adayın erkek olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması  gerekiyor.

Başvuruda istenilen belgeler neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 2 Mayıs 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.