16 Eylül 2019
  • Ankara22°C
  • İstanbul24°C
  • İzmir26°C
  • Adana32°C

DİB AŞERE-TAKRİB HİZMET İÇİ EĞİTİM KURSUNA KURSİYER SEÇİMİ SINAV BAŞVURUSU

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, Aşere-Takrib Hizmet İçi Eğitim kursuna kursiyer seçimi sınav duyurusu yayınlandı.

DİB Aşere-Takrib Hizmet İçi Eğitim Kursuna Kursiyer Seçimi Sınav Başvurusu

02 Temmuz 2015 Perşembe 10:11

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, Aşere-Takrib Hizmet İçi Eğitim kursuna kursiyer seçimi sınav duyurusu yayınlandı.

Yayınlanan duyuruda, vaiz, Kur'an kursu öğreticisi, imam-hatip ve müezzin-kayyım unvanlarında görevli personelin, özellikle Kur'an-ı Kerim'i usulüne uygun, doğru ve güzel okumalarını sağlamak, kıraat ilminde bilgi ve becerilerini geliştirmek, Aşere ve Takrib alanında etkin ve yeterli hale gelerek uzmanlaşmalarını temin etmek amacıyla 2015 yılı içerisinde Elazığ Harput Eğitim Merkezinde "Aşere/Takrib Hizmet İçi Eğitim Kursu" düzenleneceği bildirildi.

Kursa erkek görevliler arasından sözlü sınav usulüyle 20 kursiyer alınacağı ve son başvuru tarihinin 24 Temmuz 2015 olduğu belirtildi.

İlan Metni İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.