19 Ocak 2019
  • Ankara3°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir13°C
  • Adana13°C

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI EN AZ İLKOKUL MEZUNU ENGELLİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı yapacak. Deniz Kuvvetleri Gölcük Tersanesi’ne ilkokul ve lise mezunu kadrolu işçi alımı yapılacak. Kadrolu personel alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı En Az İlkokul Mezunu Engelli Personel Alımı Yapıyor

15 Mart 2018 Perşembe 09:41

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan ilanlarda, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Gölcük Tersanesi’nde görev yapmak üzere engelli kadrolu işçi alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda ilkokul ve lise mezunu kamu personeli alımı yapılıyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Deniz Kuvvetleri personel alımı kapsamında toplam 16 engelli işçi alınacak. Bu kapsamda 2 ölçüm aletleri teknisyeni, 6 elektronik teknisyeni, 2 aşçı, 1 diğer sıhhi tesisat işçileri ve boru tesisatçıları, 4 genel alan temizleme görevlisi ve 1 bahçıvan istihdam edilecek.

Genel alan temizleme görevlisi alımına ilkokul mezunu adaylar başvurabilecek. Bunun dışındaki pozisyonlara sadece lise mezunlarının başvuruları alınacak. Lise mezunu adayların EKPSS puanları geçerli olacak. Adaylarda bunların yanı sıra MEB onaylı ustalık belgesi gibi diğer şartlar da aranacak.

Başvurular 23 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. Adaylar İŞKUR hizmet merkezlerinden şahsen başvuru yapabileceği gibi, İŞKUR internet sitesi üzerinden online başvuruda da bulunabilecek. İŞKUr iş arayan sistemi üzerinden ilanlarla ilgili detaylar öğrenilebilecek.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.