22 Ekim 2019
  • Ankara20°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir26°C
  • Adana26°C

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ 9 AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI BAŞLADI

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Cumhuriyet Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte merak edilen detaylar.

Cumhuriyet Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Başvuruları Başladı

27 Kasım 2017 Pazartesi 19:07

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Cumhuriyet Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde doçent kadrolarında 9 akademik personel alımı yapılacaktır. Cumhuriyet Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Cumhuriyet Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Cumhuriyet Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Cumhuriyet Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Cumhuriyet Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.