16 Eylül 2019
  • Ankara22°C
  • İstanbul24°C
  • İzmir26°C
  • Adana32°C

CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Cumhurbaşkanlığı Strateji Ve Bütçe Başkanlığı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerine 7 (yedi) sözleşmeli bilişim personeli alınacak.

Cumhurbaşkanlığı Strateji Ve Bütçe Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

16 Nisan 2019 Salı 16:13

Sözleşmeli Personel Alımına Kimler başvuru yapabilecek?

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek.

Başvurular ne zaman ve nasıl olacak?

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabilecekler. Başvurular, Başkanlığın internet adresi üzerinden yapılacak. Başvurular 15 Nisan 2019 tarihinde başlayacak ve 29 Nisan 2019 tarihinde saat 18.00’da sona erecek.

Başvuruların incelenmesi sonucunda genel ve özel şartları sağlayan ve usulüne uygun olarak başvuru yapan adaylardan sözlü/uygulamalı sınava katılacak adayların seçiminde; KPSS puanının %70’inin ve Yabancı Dil puanının %30’unun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlı adaydan başlanarak ataması yapılacak personel sayısının 10 (on) katı kadar aday sınav için çağrılacak.

KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayların KPSS puanları 70 (yetmiş) olarak hesaplanacaktır. Yabancı dil puanı belgesi ibraz etmeyen adayların ise yabancı dil puanları 0 (sıfır) olarak hesaplanacak. Sözlü/uygulamalı sınav 15 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak. Cumhurbaşkanlığı Strateji Ve Bütçe Başkanlığı Sözleşmeli Personeli Alım İlan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.