17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ELEKTRİK FATURASI VE KREDİ KARTI BORCU AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Grup toplantında sosyal yardım alan vatandaşların elektrik faturasının bir kısmının devlet tarafından karşılanacağını ve kredi kartı borcu olanlar ile alakalı açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Elektrik faturası ve Kredi Kartı Borcu Açıklaması

08 Ocak 2019 Salı 13:56

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Grup toplantısında bazı değerlendirmelerde ve açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklama ile sosyal yardım alana vatandaşların 150 kwh kadar elektrik faturalarının devlet tarafından karşılanacağını duyurdu.

Yine açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çeken vatandaşlar için Ziraat Bankası Kredi kolaylığı sağlayacağını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Düzenli sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın aylık 150 kwh kadar elektrik tüketimlerini devlet olarak biz üstleniyoruz. 2.5 milyonun üzerindeki hanede 80 milyon liralık faturayı devlet karşılayacak" dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kredi kartı borcunu ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımıza da mevcut borçlarını daha kolay ödemeleri için imkan sağlıyoruz. Ödeme güçlüğü çeken vatandaşların kredi kartı borçları tek çatı altında toplanacak. Ziraat Bankası'ndan alacağı krediyle borcunu kapatacak. Sonra çok uygun şartlarda aylık gelirine uygun şekilde ödeyecek" dedi.

KONUŞMA ARASI ARA BAŞLIKLAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "PKK/PYD'nin DEAŞ'la mücadelesi koca bir yalandan ibarettir. Bu iki örgüt arasındaki kavga ilke değil çıkar kavgasıdır.Terörü bitirmek için Cudi'ye de gideriz, Gabar'a da gideriz, Tendürek'e de gideriz. Türkiye Kürtleri katledecek iftirasını ortaya atanlar meselenin arkasındaki gerçeği çok iyi biliyor. Uluslararası toplumu etkilemek istiyorlar" dedi.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.