11 Aralık 2019
  • Ankara0°C
  • İstanbul6°C
  • İzmir10°C
  • Adana12°C

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK PERSONELİ ALIMI YAPIYOR

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü web sitesinden Sözleşmeli Sağlık Personel Alım yapacağını duyurdu. göre 657 sayılı Devlet Memurları

Çukurova Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

07 Mayıs 2014 Çarşamba 09:04

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü web sitesinden Sözleşmeli Sağlık Personel Alım yapacağını duyurdu. göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre yaklaşık olarak 21 Hemşire alımı yapacak.

Çukurova Üniversitesi Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümünden Mezun Olan 21 Hemşire alacağını duyurdu. Genel Bütçe ile alımını yapacağı 21 Hemşire 4/B Sözleşmeli Personel olarak görevine başlayacak. Alımlarda 2012 KPSS puan sırası esas alınacak. Alımı yapılan 4/B Sözleşmeli hemşireler Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekiyor. Başvuru için gerekenler ise 1- Başvuru Formu, 2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 3- Diploma Fotokopisi,  4- 2012 KPSS sınav sonuç belgesi olacak.

Çukurova Üniversitesi tarafından alımı olacak 21 Sözleşmeli hemşire için son müracaatlar ise 20 Mayıs 2014 Salı günü son bulacak.

Personel Sağlık Tr Haber

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.