21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

ÇILDIR’DA TEKNOLOJİ TASARIM SERGİSİ

Çıldır Yatılı Bölge Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım öğretmenleri Güllü Karaoğlan, Halime Yağcı, Seda Küçük öğrencileri ile yıl boyunca yaptıkları...

Çıldır’da Teknoloji Tasarım Sergisi

16 Mayıs 2018 Çarşamba 09:48

Çıldır Yatılı Bölge Ortaokulu Teknoloji ve Tasarım öğretmenleri Güllü Karaoğlan, Halime Yağcı, Seda Küçük öğrencileri ile yıl boyunca yaptıkları çalışmaları sergi düzenleyerek bir araya getirdi.

Çıldır Sezgin Yolcu Orta Okulu halı sahasında düzenlenen sergide 7 ve 8 sınıf öğrencilerin Teknoloji ve Tasarım dersinde yaptıkları çalışmaları sergiledi. Öğrenciler, öğretmenler, kurum amirlerinin de katıldığı sergi ilgi gördü. Sergilenen çalışmalar arasında en çok ilgi çeken çalışmalar arasında keçeden yapılmış kapı süsü ve küçük cüzdanlar oldu.

Teknoloji ve Tasarım bölümü öğretmeni ve Müdür Yardımcısı Güllü Karaoğlan, "Öğrencilerimizle birlikte yıl boyunca bir çok çalışma yürütüyoruz. Öğrencilerin günlük hayatta karşılaştıkları problemlere pratik çözümler getirebilme, yaratıcı gücünü kullanarak iş yapabilme, iş yapmanın hazzını ve gururunu duyabilme, işi isteyerek ve zevkle yapabilmesi gibi kişisel özelliklerini ön plana çıkarması yönünde çalışmalar yürüttük. Bu sergimizde emeklerini sergileyen öğrencilerime ve katılımcılara teşekkür ederim" dedi.

İhlas Haber Ajansı İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.