11 Aralık 2019
  • Ankara0°C
  • İstanbul6°C
  • İzmir10°C
  • Adana12°C

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA BOZUK PARALI TEDAVİ

Bizde doktor arkadaşlarımıza sorduk. Bozuk para şişliği İndirir mi? Şişlik Nasıl İndirilir ?

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Bozuk Paralı Tedavi

09 Nisan 2014 Çarşamba 14:51

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun dün akşam Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM ) nde partisinin grup toplantısına giderken uğradığı yumruklu saldırıdan sonra yakınındakilerin bozuk para ile şişliği almaya çalışması bir çok kişinin aklına bozuk para şişliği alır mı? sorusunu getirdi.

Bizde doktor arkadaşlarımıza sorduk. Bozuk para şişliği İndirir mi? Şişlik Nasıl İndirilir ?

Cevap ; “ Bozuk para şişliği indirir. Fakat bu durum aslında tıpta kullandığımız soğuk uygulamadan başka bir şey değildir. Metal soğuktur. Lakin para en çok mikroorganizma barındıran cisimlerden biridir. Özellikle şiş olan bölgenin göz çevresi olması bu durumu bir kat daha vahimleştirir. Doğrudan yayılım yolu ile göz enfeksiyonlarına neden olabilir. Şişlik durumunda soğuk uygulama şişlik tedavisi için daha uygun olacaktır.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.