11 Aralık 2019
  • Ankara7°C
  • İstanbul13°C
  • İzmir13°C
  • Adana17°C

ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLERİ KIYAFET VE TEÇHİZAT YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kıyafet ve Teçhizat Yönetmeliğinde yapılan değişikliklerle birçok madde yürürlükten kaldırılırken yönetmeliğin isminde de değişiklik yapıldı. Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kıyafet ve Teçhizat Yönetmelik değişikliği için tıklayınız.

Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kıyafet ve Teçhizat Yönetmeliğinde Değişiklik Yapıldı

07 Şubat 2018 Çarşamba 08:12

7 Şubat 2018 Çarşamba tarihli resmi gazetede Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kıyafet ve Teçhizat Yönetmeliğinde Değişiklik yapıldı. Birçok madde yürürlükten kaldırıldı. İçişleri Bakanlığı çarşı ve mahalle bekçileri kıyafet ve teçhizat yönetmeliğinde değişiklik yapılmasına dair yönetmeliğin resmi metnine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

15 Kasım 1966 tarihli ve 12452 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kıyafet ve Teçhizat Yönetmeliğinin başlığı “Çarşı ve Mahalle Bekçileri Teçhizat Yönetmeliği” şeklinde değiştirilmiştir denildi..

Yürürlükten kaldırılan 18 madde de şu şekildedir;  Çarşı ve mahalle bekçileri kıyafet ve teçhizat yönetmeliğinin 2’nci, 5’inci, 6’ncı, 7’nci, 8’inci, 9’uncu, 10’uncu, 11’inci, 12’nci, 13’üncü, 14’üncü, 15’inci, 16’ncı, 17’nci, 18’inci, 19’uncu, 21’inci, 24’üncü maddeleri yürürlükten kaldırıldı. Yönetmelik değişikliği için TIKLAYINIZ. Yönetmelik tam metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.