20 Ekim 2019
  • Ankara18°C
  • İstanbul20°C
  • İzmir22°C
  • Adana23°C

ÇALIŞMA BAKANI FARUK ÇELİK'DEN TAŞERON İŞÇİ AÇIKLAMASI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Taşeron İşçiler ile ilgili açıklama yaptı.

Çalışma Bakanı Faruk Çelik'den Taşeron İşçi Açıklaması

12 Nisan 2014 Cumartesi 13:59

            Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı bürokratları 1 Milyonun üzerinde ki, taşeron işçileri ilgilendiren yasa ile ilgili olarak bir araya geldiler. yasa görüşmesinde bazı konularda uzlaşmaya varılırken, bazı konularda ise uzlaşma sağlanamadı. Konu ile ilgili olarak gelecek çarşamba günü bakanlıkların bürokratları bir araya gelecek ve uzlaşılamayan konu başlıkları ile alakalı üst düzey bir toplantı yapacaklar.

            Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik konu ile alakalı olarak "Bazı konu başlıklarında uzlaşma sağladık. Taslağı Başbakanlığa gönderdik. Bazı konularda ise kesin bir uzlaşma sağlayamadık. Gelecek hafta Çarşamba günü üst düzey bir toplantı yaparak konuları değerlendireceğiz. Bu ay içerisinde de Meclise göndermeye çalışacağız" dedi.

Personel Sağlık Tr

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.