10 Aralık 2019
  • Ankara0°C
  • İstanbul8°C
  • İzmir12°C
  • Adana9°C

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 6 AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞLADI

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte personel alımına ilişkin merak edilen detaylar...

Bursa Teknik Üniversitesi 6 Akademik Personel Alımı Başladı

10 Şubat 2018 Cumartesi 10:41

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere yardımcı doçent kadrolarında 6 akademik personel alımı yapılacaktır. Bursa Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Bursa Teknik Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Bursa Teknik Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Bursa Teknik Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Bursa Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.