15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

BOTAŞ 186 MEMUR ALIMI SONUÇLARINI AÇIKLADI

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi BOTAŞ 186 kamu personeli işçi alımları kapsamında sözlü sınav sonuçlarını ve atama belgelerini yayımladı.

BOTAŞ 186 Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı

29 Temmuz 2019 Pazartesi 01:10

BOTAŞ Genel Müdürlüğü 25 Şubat 2019 - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında yapılmış olan sözlü sınav sonuçlarına ilişkin duyuruyu yayımladı. Personel alımı sonucu atananlar belli oldu. Atamaya esas belgeler My Memur haberde.

BOTAŞ’tan yapılan açıklama: 25 Şubat 2019 - 04 Nisan 2019 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüzde düzenlenen sözlü sınav sonuçlarına ilişkin liste aşağıda ki PDF dosyasında yer almaktadır.

Buna göre; sözlü sınavı KAZANAN adayların atamalarına esas teşkil edecek, aşağıda belirtilen belgelerin asılları veya noter onaylı suretlerini elden veya posta yolu ile bu ilanın yayımı tarihinden geçerli olmak üzere 15 gün içerisinde BOTAŞ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı'na ulaştırmaları gerekmektedir.

Sözlü sınav neticesinde "YEDEK" olarak belirlenen adaylar herhangi bir evrak göndermeyecek olup, asil kazanan adayların göreve başlamaması halinde, sıralamalarına göre kendilerine çağrıda bulunulacaktır.

BOTAŞ MEMUR ALIMI ATAMASINA ESAS BELGELER

Kamu Öncelik Belgesinin Aslı veya KPSS Sonuç Belgesinin Barkodlu Çıktısı,

Nüfus Cüzdanı (Noter Onaylı Sureti),

Diploma (Noter Onaylı Sureti),

İlanda Yer Alan Bölümlere Denk Bölümlerden Başvuru Yapanlar İçin Denklik Belgesi Aslı,

E-Devlet internet adresinden alınan İkametgah Belgesi,

Kompresör İstasyonunda Çalışacak Personel İçin Devlet Hastanesinden Alınacak "İşitme Testi Raporu",

E-Devlet internet adresinden alınan Adli Sicil Belgesi,

E-Devlet internet adresinden alınan Askerlik Durum Belgesi,

İlanda Yer Alan Şartlara (Dil, Sertifika, Tecrübe vs.) İlişkin Evrakların Aslı,

Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak "Türkiye'nin her yerinde ve her iklim koşulunda çalışabilir" İbaresi Yer Alan Sağlık Kurulu Raporu Aslı,

8 Adet Vesikalık Fotograf (Erkek Adaylar için Kravat ve Ceketli),

Mühendis ve Uzman Yardımcısı Pozisyonlarında Göreve Başlayacaklar İçin varsa Daha Önceki Hizmetlerine İlişkin E-Devlet internet adresinden alınan 'Barkodlu SGK Hizmet Dökümü,

Mühendis ve Uzman Yardımcısı Pozisyonlarında Göreve Başlayacaklar İçin varsa Yüksek Lisans, Doktora ve/veya Yabancı Dil Belgesi Aslı istenmektedir.

Duyuru ve kazananlar için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.