19 Ocak 2019
  • Ankara2°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir11°C
  • Adana10°C

BOTAŞ 13 KAMU PERSONELİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. 10 eski hükümlü ve 3 engelli işçi alımı yapılacak. Başvurular 17 Nisan 2018 itibarıyla DPB’de yayımlandı. İlan metni ve mezuniyet bölümleri için tıklayınız.

BOTAŞ 13 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

17 Nisan 2018 Salı 00:23

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş.’ye 13 kamu işçisi alımı yapılacak. Başvurular 17 Nisan 2018 itibarıyla başladı. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sayfasından yapılmaya başlanacak.

BOTAŞ işçi alımı detayları şu şekildedir; 3 Teknisyen alımı için çalışacağı ünite Ankara işyerleri olarak Ankara iline olacak. Lise ve dengi okul inşaat teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekiyor. KPSS puanı P94 olması yeterlidir.

3 Teknisyen alımı için çalışacağı ünite Ankara işyerleri olarak açıklandı. Lise ve dengi okul elektrik- elektronik teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekiyor. KPSS P94 puanı olması yeterlidir.

2 Teknisyen alımı için çalışacağı ünite Ankara işyerleri olarak açıklandı. Lise ve dengi makine teknolojisi P94 puanı olması yeterlidir.

1 teknisyen alımı için çalışacağı ünite LNG İşletme Müdürlüğü Tekirdağ Marmara Ereğlisi olarak açıklandı. Lise ve dengi inşaat teknolojisi P94 puanı olması yeterlidir.

1 teknisyen alımı için çalışacağı ünite LNG işletme müdürlüğü Tekirdağ Marmara Ereğlisi olarak açıklandı. Lise ve dengi elektrik - elektronik teknolojisi bölümü mezunu olmak gerekiyor. KPSS P94 puanı olması yeterlidir.

3 Büro görevlisi alımı için çalışacağı ünite Ankara işyerleri olarak açıklandı. Lise ve dengi okul mezunu ve KPSS P94 puanı olması yeterlidir.  Personel alımı büro görevlisi unvanı ile çalıştırılacaktır. Botaş işçi alımı ilan 1 için TIKLAYINIZ. Botaş işçi alımı ilan 2 için TIKLAYINIZ

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.