21 Mayıs 2019
  • Ankara15°C
  • İstanbul19°C
  • İzmir22°C
  • Adana17°C

BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ’NDE 32 PERSONEL GÖREVE BAŞLADI

Sözleşmeli Personel İstihdamı Sınavı'nda başarılı olarak ataması yapılan 27 zabıt katibi, 3 teknisyen, 1 aşçı, 1 mübaşir Adana Bölge Adliye Mahkemesi'nde...

Bölge Adliye Mahkemesi’nde 32 Personel Göreve Başladı

14 Mart 2019 Perşembe 14:33

Sözleşmeli Personel İstihdamı Sınavı'nda başarılı olarak ataması yapılan 27 zabıt katibi, 3 teknisyen, 1 aşçı, 1 mübaşir Adana Bölge Adliye Mahkemesi'nde düzenlenen törenle görevine başladı.

Adana Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Hakan Kuzu, Adana Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun ve Adana Bölge Adliye Mahkemesi Komisyon Üyesi Ferhat Sayalı tarafından 32 personele tebrik belgeleri verildi.

Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Hakan Kuzu, yaptığı konuşmada, "Kamu malları ve kaynaklarını kamusal amaçlar ile hizmet gerekleri dışında kullanmadan, bu mal ve kaynakları israf etmeden, aldığınız maaşı hak edecek şekilde, amirleriniz, çalışma arkadaşlarınız ve diğer muhataplarınıza karşı ilgili, nazik, ölçülü ve saygılı harket ederek, devlet memuru vakarına uygun olarak atanmış olduğunuz görevi layıkıyla ifa etmelisiniz. Yeni göreviniz başta adalet caimamıza, Bölge Adliye Mahkememize ve göreve yeni başlayan personellere hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim" dedi.

Bölge Adliye Mahkemesi’nde 32 Personel Göreve Başladı

İhlas Haber Ajansı İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.