21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

BİRECİK BELEDİYESİ EN AZ İLKOKUL MEZUNU KADROLU İŞÇİ ALIMI

Birecik Belediyesi işçi alımı yapacak. İŞKUR iş ilanına belediye personel alımı kapsamında kadrolu işçi alımı yapılacak. Başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Birecik Belediyesi En Az İlkokul Mezunu Kadrolu İşçi Alımı

19 Mart 2018 Pazartesi 01:50

Birecik Belediyesi personel alımı yapacak. İŞKUR iş ilanları arasında yayımlanan ilana göre Birecik Belediye Başkanlığı bünyesinde görev yapmak üzere kadrolu işçi alımı yapılacak. Bu kapsamda 9 bahçe bakım elemanı ve 14 beden işçisi olmak üzere toplam 23 personel alınacak. Detaylar ve şartlar haberimizde yer alıyor.

Belediye personel alımı kapsamında alınacak işçilerden bahçe bakım elemanları park, bahçe ve koruların bakımında görev alacak. Bu adaylarda ilköğretim, lise, önlisans ya da lisans mezunu olmak şartı aranacak. Ayrıca MEB onaylı bitki yetiştiriciliği, ilk yardım ve bitki zararlıları ile mücadele sertifikalarına sahip olmak gerekecek.

Beden işçi alımı kapsamında alınacak işçiler inşaat işlerinde görev alacak. Bu adaylarda okuryazar, en fazla ilköğretim mezunu olmak şartı aranacak. Adayların MEB onaylı duvar örme destek elemanı, tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde yapı yüzey kaplama ve ilkyardım sertifikasına sahip olmaları gerekecek.

Birecik Belediyesi işçi alımı başvuruları 28 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. Adayların Türkiye İş Kurumu hizmet merkezlerinden ya da İŞKUR iş arayan sistemi ile internet üzerinden başvuru yapmaları gerekecek. Kura sonucunda alınacak adaylar belirlenecek. Beden işçisi ilanı için TIKLAYINIZ. Bahçe bakım elemanı ilanı için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.