21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ 19 AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞLADI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana başvuru şartları neler? İşte Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi personel alımına ilişkin merak edilen detaylar.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 19 Akademik Personel Alımı Başladı

12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:07

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 19 akademik personel alımı yapılacaktır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların başvurdukları birim ve ana bilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgeleri ile yayın listesi ve yayınları, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan belgeleri ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir. Akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.