17 Haziran 2019
  • Ankara23°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir29°C
  • Adana30°C

BEKÇİ ALIMI YAZILI SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7000 bekçi alımı kapsamında yazılı sınav giriş belgeleri MEB tarafından açıklandı. Çarşı ve mahalle bekçiliği yazılı sınavı giriş yeri bilgisi için tıklayınız.

Bekçi Alımı Yazılı Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

11 Ekim 2018 Perşembe 18:15

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 7000 bekçi alımı kapsamında “Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı Giriş Yeri Belgesi” e-Devlet kapısı üzerinden yayımlandı. 7000 bekçi alımı için yazılı sınava girecek adaylar e-Devlet şifresi ile giriş belgeleriniz alabilirler.

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı 10 ilde yapılacak. İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Çorum, Sivas, Gaziantep, Elazığ, Erzurum, Batman illerinde bekçi alımı yazılı sınavları 20 Ekim 2018'de saat 10.00'da gerçekleştirilecek.

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına, 09-23 Temmuz 2018 tarihleri arasında şahsen müracaatları alınan ve ön sağlık kontrollerini başarıyla geçerek yazılı sınava katılmaya hak kazanan adaylar alınacağı duyuruda yer almıştı.

Giriş belgesi için TIKLAYINIZ. Duyuru için TIKLAYINIZ. Bekçi alımı yazılı sınav detayları için TIKLAYINIZ.

bekci-alimi-sianvi.jpg

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.