19 Ağustos 2019
  • Ankara24°C
  • İstanbul26°C
  • İzmir32°C
  • Adana33°C

BABAESKİ BELEDİYESİ KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR ŞUBAT 2019

​​​​​​​İŞKUR tarafından bugün verilen ilana göre Babaeski Belediyesi bünyesinde çalışacak 1 Kamu Personeli alınacak. Kamu Personeli alımında kadro ise Bayan Kuaförü olarak belirtiliyor.

Babaeski Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor Şubat 2019

11 Şubat 2019 Pazartesi 13:57

İŞKUR tarafından 11 Şubat 2019 tarihinde verilen ilana göre Babaeski Belediyesi bünyesinde çalışacak 1 Kamu Personeli alımı yapılacak. Kamu Personeli alımında kadro Bayan Kuaförü olarak belirtiliyor.

Babaeski Belediyesi bünyesine alınacak Babaeski Belediyesi için adayların ilkokul-Lise ortaöğretim mezunu olması gerekiyor. İlan için son başvuru ise 11 Şubat 2019 olarak belirtiliyor. Bayan kuaförü için başvuracak adaylar İŞKUR İl Müdürlüğüne bizzat ya da İŞKUR web sitesi üzerinden başvuru yapabilecekler. Yanlış ya da eksik evrak beyanında bulunanların başvuruları geçersiz sayılacak. Başvuruları kabul edilen adaylar 18 Şubat 2019 günü saat 10.00-11.00 saatleri arasında Babaeski Öğretmenevi’nde kuraya tabi tutulacak.

Babaeski Belediyesi kamu personeli alımı için müracaat edecek olan adaylar eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu ve yabancı dil şartı taşıyıp taşımadıklarını Babaeski belediyesine bildirecekler. Kurum tarafından kamu personeli alımı için merkezi sınav uygulanmayacağı belirtiliyor. Babaeski Belediyesi Kamu Personel Alımı için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.