15 Aralık 2019
  • Ankara8°C
  • İstanbul11°C
  • İzmir15°C
  • Adana11°C

AYVALIK’TA “E- SINAV SORU HAZIRLAMA” ÇALIŞTAYI

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "E-Sınav Soru Hazırlama "...

Ayvalık’ta “E- Sınav Soru Hazırlama” Çalıştayı

30 Temmuz 2019 Salı 16:03

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "E-Sınav Soru Hazırlama " çalıştayı başladı.

2 Ağustos'a kadar sürecek çalıştayın açılış programı Cunda Uygulama Otelinde gerçekleştirildi. Programın konuşmalarını; Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, İş yeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman Akgül, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır ve Cunda MTAL Kurum Müdürü Abdulaziz Yük yaptı.

5 gün sürecek olan çalıştayın katılımcılarının ise; El Sanatları ve Teknolojisi, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri, Moda Tasarım, Tarım Teknolojisi, Tekstil Teknolojisi alanındaki öğretmenlerden oluştuğu öğrenildi.

Ayvalık’ta “E- Sınav Soru Hazırlama” Çalıştayı

İhlas Haber Ajansı İHA

Kaynak: Haber Kaynağı
Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.