14 Aralık 2019
  • Ankara7°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir12°C
  • Adana11°C

AUZEF BÜTÜNLEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI – 2018 2019 BAHAR DÖNEMİ

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav sonuçları açıklandı. Yapılan açıklamada bahar dönemi bütünleme sınavı sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. AUZEF bütünleme (telafi) sınavı sonuçları için tıklayınız.

AUZEF Bütünleme Sınavı Sonuçları Açıklandı – 2018 2019 Bahar Dönemi

08 Ağustos 2019 Perşembe 21:41

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınav sonuçları açıklandı. İstanbul Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren AUZEF tarafından internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada telafi, diğer adıyla bütünleme sınavlarına ait sonuçların, öğrencilerin erişimine açıldığı duyuruldu.

2018 – 2019 eğitim öğretim yılı bahar dönemi AUZEF sınav sonuçları internet ortamından öğrenilebilecek. Adaylar AUZEF bütünleme sınavı sonuçlarına fakültenin web sitesini açıp kullanıcı adları ve şifreleri ile giriş yaparak erişebilecek.

13 Temmuz 2019 tarihinde açıklanan final sınavları sonuçlarına göre bazı derslerden geçemeyen ya da tekrar girmek isteyen adaylara yönelik telafi sınavı açılmıştı.

Açıköğretim öğrencileri için sınav sonuçlarına erişmek için TIKLAYINIZ. Uzaktan öğretim öğrencileri için açılan sonuç sayfası için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.