09 Aralık 2019
  • Ankara6°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir13°C
  • Adana11°C

AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ - AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF, İktisat, İşletme Fakülteleri kayıt yenileme tarihleri. AÖF 2017-2018 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme tarihleri. 2017-2018 Öğretim Yılında Kaydını Yeniletecek Öğrenciler İçin Sistem Değişti duyurusu!

AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri - AÖF Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır

07 Şubat 2018 Çarşamba 15:58

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim İktisat ve İşletme fakültelerinin (AÖF) 2017-2018 öğretim yılı bahar dönemi kayıtları 12 Şubat’ta başlatılacak. AÖF kayıtları için son 4 gün. 12 Şubat’ta başlayacak AÖF kayıt yenileme işlemleri için son tarih 23 Şubat 2018’te olacak.

Açıköğretim Fakültesi AÖF kayıt yenileme uyarısı! Bilindiği üzere 2017-2018 öğretim yılı ile ilgili olarak kayıt yenileme işlemlerinde değişiklik yapılmıştı. Bu kapsamda Güz dönemi kayıtlarında olduğu gibi AÖF bahar dönemi kayıtları için de ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgilerinin oluşmayacağı belirtildi.

Dolayısıyla da AÖF Bahar dönemi kayıtlarını yapmak isteyen öğrenciler yenileme işlemi de yapamayacaklar.

AÖF kayıt yenile işlemi; Ders seçimi (ekle-sil) ve kayıt yenileme bedelinin ödenmesiyle gerçekleştirilecektir. AÖF kayıt yenileme işlemleri için 12 Şubat 2018 Pazartesi başlayan kayıtlar 23 Şubat 2018 Cuna günü mesai saati bitiminde sona erecektir.

Çoğu başvurularda 23.59 olduğundan AÖF kayıt yenileme için son tarih ve saat mesai saatleri içerisinde olacaktır. Sadece ATM veya mobil bankacılıktan ödeme 23.30’a kadar yapılabilecektir.

AÖF ödeme ve ders seçimi uyarısı! Ders seçimi (ekle-sil) işlemi AÖF'nin Kayıt Otomasyonu internet sitesi bağlantısında yer alan kayıt yenileme linkinden yapılacağı belirtildi. Ödeme yapılmadığı sürece ders seçimi yapılabilecektir. Ödeme yapıltıktan sonra ders seçiminin yapılması mümkün olmayacaktır. AÖF 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Kayıt Yenileme Kılavuzu için TIKLAYINIZ. Adım Adım AÖF Kayıt yenileme işlemleri için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.