22 Temmuz 2018
  • Ankara26°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir32°C
  • Adana28°C

AÖF ARA SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYIMLANDI MI? 2018 BAHAR DÖNEMİ

Açıköğretim Fakültesi vize sınavları yapıldı. 14 – 15 Nisan AÖF sınav soruları bekleniyor. AÖF ara sınav soruları ve cevapları yayımlandı mı? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim soruları açıklaması yaptı mı?

AÖF Ara Sınav Soruları ve Cevapları Yayımlandı mı? 2018 Bahar Dönemi

16 Nisan 2018 Pazartesi 0::8:

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ara sınavları uygulandı. Türkiye genelinde 81 ilde yer alan sınav merkezlerinde yapılan sınavın ardından, Açıköğretim Fakültesi öğrencileri sınav sonuçlarını beklemeye başladı. Öğrenciler sınav sonuçlarının yanı sıra, girdikleri sınavın sorularını da merak ediyor. Bu nedenle AÖF sınav soruları hakkında açıklama bekleniyor.

AÖF ara sınavı 14 Nisan Cumartesi ve 15 Nisan Pazar günleri yapıldı. 2017 – 2018 eğitim öğretim yılı bahar döneminin ilk sınavı olan ara sınavlarda milyonlarca öğrenci ter döktü. Sınavın uygulanmasında ülke genelinde yaşanan bir sıkıntı görülmedi.

AÖF soruları ve cevapları, internet ortamından yayımlanıyor. Fakülte tarafından sınav soruları ve cevap anahtarları hakkında bir duyuru yapılmadı. Ancak geçmiş sınavlardaki uygulamalara bakıldığında, sınav sorularının bugün içerisinde yayımlanacağı beklenebilir. Zira önceki sınavlarda sınavın yapıldığı hafta sonundan hemen sonraki Pazartesi günü açıklamanın yapıldığı görülüyor.

Sorular yayımlandığında adaylar AÖF otomasyon girişi yaparak, kendi sayfalarından sorulara ulaşabilecek. Bunun dışında tüm soru kitapçıkları ile cevap anahtarları açık olarak yayımlanmıyor. Sorular ve AÖF vize cevapları açıklandığında bu bilgiyi anında sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.