19 Ağustos 2019
  • Ankara24°C
  • İstanbul26°C
  • İzmir32°C
  • Adana33°C

AOÇ KAMU KPSS’ SİZ KAMU İŞÇİSİ ALIYOR ŞUBAT 2018

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yayımlanan ilana göre Atatürk Orman Çiftliği 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak kamu işçisi alımı gerçekleştirecek. Kamu İşçisi alımının detayları ise haberimizde yer alıyor.

AOÇ Kamu KPSS’ siz Kamu İşçisi Alıyor Şubat 2018

11 Şubat 2019 Pazartesi 14:34

11 Şubat 2018 tarihinde İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Atatürk Orman Çiftliği 1 daimi kamu personeli alımı yapıyor. Yapılacak olan alımın kadrosu ise Aşçı Yardımcısı olarak nitelendiriliyor.

Kamu İşçisi alımına başvuracak adaylardan; Nüfus cüzdanı fotokopisi, Adli Sicil Kaydı,  askerlikle ilişkisi olmadığına dair beyan, Aşçı yardımcılığı belgeleri isteniyor. Ayrıca bu ilana kişisel duruma eski hükümlü veya TMY (Terörle Yaralanmış olanlar) başvuru yapabilecek.

Atatürk Orman Çiftliği kamu işçisi alımında adaylar 15 Şubat 2018 tarihine kadar başvuru yapabilecek. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak.

İŞKUR’dan gönderilen nihai listede bulunup evrak teslimi yapan adayların talebin 4 katından fazla olması durumunda, sözlü sınava katılacaklar. Adaylar 27 Şubat 2019 tarihinde saat 10.00 da Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Sosyal Tesisinde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecek. İŞKUR Atatürk Orman Çiftliği Kamu İşçisi alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.