22 Temmuz 2018
  • Ankara26°C
  • İstanbul29°C
  • İzmir32°C
  • Adana28°C

AKÜ EN AZ LİSE MEZUNU 236 MEMUR ALIMI BAŞVURULARI SONA ERİYOR

Afyon Kocatepe Üniversitesi 236 sözleşmeli sağlık personeli memur alımı başvuruları yarın sona eriyor. Başvur şartları ve detaylı bilgi haberimizde yer alıyor.

AKÜ En Az Lise Mezunu 236 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

09 Nisan 2018 Pazartesi 22:59

Afyon Kocatepe Üniversitesi 236 sözleşmeli sağlık personeli memur alımı başvuruları yarın sona eriyor. Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 4/B sözleşmeli memur statüsünde istihdam edilmek üzere lise lisans mezunu 236 sağlık personeli alımı yapılacak.

Afyon Kocatepe Üniversitesine lisans mezunu 223 hemşire, lise mezunu 12 hemşire ile 1 eczacı olmak üzere toplam 236 sözleşmeli memur alınacak. Bu kapsamda 27 Mart 2018 tarihinde başlayan başvurular 10 Nisan’da sona erecek. Başvurular istenen belgelerle birlikte Afyon Kocatepe Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

Başvuru yapabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, güvenlik soruşturması ve / veya arşiv araştırması olumlu olmak, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Atamalar KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak olup, mülakat ya da sözlü sınav yapılmayacağı belirtildi. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.