15 Temmuz 2019
  • Ankara21°C
  • İstanbul23°C
  • İzmir27°C
  • Adana28°C

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 20 AKADEMİK PERSONEL ALACAK 15 NİSAN 2019

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Akdeniz Üniversitesi 20 Akademik personel alıyor.İşte personel alımına dair tüm detaylar..

Akdeniz Üniversitesi 20 Akademik Personel Alacak 15 Nisan 2019

15 Nisan 2019 Pazartesi 15:42

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Akdeniz Üniversitesi 20 ( yirmi) Akademik personel alacak. Peki, akademik personel alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

15 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Akdeniz Üniversitesi Akademik personel alımında Profesör kadrosuyla Dr. Öğretim Görevlisi ve araştırma görevlisi kadrolarına 20 akademik yerleştirme yapılacak. Dr. Öğretim görevlisi kadroları Meslek Yüksek Okuluna yerleştirilecek.

Akademik Personel alımında adaylar; Başvuru Dilekçesi, YÖK formatlı Özgeçmiş, Diploma Örnekleri, ALES sonuç belgesinin fotokopisi veya internet çıktısı, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi, Lisans transkript belgesi, Nüfus Cüzdanı Onaylı Örneği,2 adet fotoğraf, Erkek adayların askerlik durumlarına ilişkin belge isteniyor.

Akdeniz Üniversitesi Akademik personel alımına başvurmak isteyen adaylar 29 Nisan 2019 tarihinin bitiş günü saat 17.00’a kadar başvuru yapabilecekler. Profesör ve doçent adayları Akdeniz Üniversitesine Personel Daire Başkanlığına başvuru yapacaklar. Dr. Öğretim Görevlisi için ise adaylar ilgili birimlere başvuru yapacaklar.

 Akademik personel alımındaki başvurularda posta yolu ile gecikmelerin ve eksik evrak ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği belirtiliyor. Akdeniz Üniversitesi Akademik personel alımı ilan metni için adaylar Üniversitenin web sitesinden ulaşabilirler. Ön Değerlendirme sonuçları ve yazılı Sınav yeri ve saati ön değerlendirme sonuçları Akdeniz Üniversitesinin web adresinden duyurulacak.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.