14 Aralık 2019
  • Ankara7°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir12°C
  • Adana11°C

AİLE BAKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Sözlü Sınav Sonuçları için tıklayınız.

Aile Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sözlü Sınav Sonuçları

03 Ağustos 2019 Cumartesi 01:56

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı merkez, taşra ve döner sermaye kadrolarında görev yapan personelin Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sözlü Sınavı 10.06.2019 - 04.07.2019 tarihlerinde yapılmış olup, mazeretleri sebebiyle sözlü sınava katılamayan adaylar için 16.07.2019 tarihinde sözlü sınava alınması ile sınav tamamlanmıştır.

Adaylar sözlü sınav notunu ve başarı durumunu kurumsal bağlantısı bulunan bilgisayarlardan bağlanarak Bakanlığımız intranet adresinden öğrenebileceklerdir. Sıralama puan ve sonuçları, tercih duyurusu ile birlikte itiraz ve değerlendirme sürelerinin bitiminde ilan edilecektir. İtirazlar 10 iş günü içinde alınacak olup sınav kurulunca incelenecektir. İnceleme ve karar sonuçları da 10 iş günü içinde Personel Dairesi Başkanlığınca itiraz sahiplerine bildirilecektir.

Sınav sonucunu öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.