21 Ocak 2019
  • Ankara1°C
  • İstanbul9°C
  • İzmir11°C
  • Adana7°C

AĞRI İBRAHİM ÇEÇEN ÜNİVERSİTESİ 13 AKADEMİK PERSONEL ALACAK

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personel alım ilanı yayımlandı. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik kamu personeli alımına başvuru şartları neler?

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 13 Akademik Personel Alacak

15 Mayıs 2018 Salı 21:47

Akademisyen adayları bu haberimiz sizi yakından ilgilendiriyor. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 13 akademik personel alımı yapılacaktır. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.