09 Aralık 2019
  • Ankara7°C
  • İstanbul12°C
  • İzmir14°C
  • Adana11°C

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ 3 AKADEMİK PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI BAŞLADI

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Adıyaman Üniversitesi personel alımına başvuru şartları neler? İşte konuya ilişkin merak edilen detaylar.

Adıyaman Üniversitesi 3 Akademik Personel Alımı Başvuruları Başladı

11 Şubat 2018 Pazar 10:27

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Adıyaman Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Adıyaman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere yardımcı doçent kadrolarında 3 personel alımı yapılacak. Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının yabancı dili belirten bir dilekçe, özgeçmişleri, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve noter tasdikli mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin noter tasdikli sureti ile başvurmaları gerekmektedir. Adıyaman Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Yorumlar
MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.